Media – oferta

W swojej ofercie mamy także usługi dla mediów – są to zarówno materiały dziennikarskie, jak również foto i wideo. Współczesne dziennikarstwo wymaga na reporterach nie tylko dużego zaangażowania i poświęcenia, ale także kreatywności i wszechstronności. Dziennikarz w sferze lokalnej nie jest już wpisany w konwencję osoby pojawiającej się na wydarzeniu z notesem, a raczej z aparatem fotograficznym, kamerą, statywem i dyktafonem. Czytelnik wymaga coraz więcej – nie tylko chce przeczytać relację z danego wydarzenia, ale także obejrzeć ją na zdjęciach czy filmie.

Ofertę kierujemy nie tylko do mediów lokalnych tj. z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, ale także do podmiotów realizujących szerszą działalność – nawet ogólnopolską, a potrzebujących zdjęć, nagrań czy informacji z tego regionu.

Oferujemy:

  • materiały dziennikarskie pisane tj. relacje, reportaże, wywiady;
  • fotoreportaże;
  • wideoreportaże;

Oprócz pojedynczych materiałów, realizujemy także obsługę całych serwisów tematycznych, ze szczególnym wyróżnieniem serwisów sportowych. Oferujemy konkurencyjne ceny i gwarantujemy zaangażowanie oraz wysoką jakość realizacji zleconych materiałów.